O nas


  • Jesteśmy grupą doświadczonych inżynierów, których owocami pracy są funkcjonalne i jednocześnie piękne obiekty budowlane.
  • Praca nasza polega na wykonywaniu dokumentacji projektowej obiektów o zróżnicowanej funkcji i skali, m.in.: domy jednorodzinne, obiekty użyteczności publicznej, hale magazynowe, budynki inwentarskie; a także pozyskiwaniem różnych aktów formalno-prawnych wymaganych prawem do rozpoczęcia i zakończenia etapu projektowania bądź budowy.
  • Dlatego na co dzień pomagamy Tobie zmierzyć się z założonymi planami tak, abyś miał pewność, że trafiłeś w dobre ręce.
  • Pomysłodawcą i właścicielem powstałego w 2007 r. biura projektowego „euroProjekt” jest mgr inż. Sławomir Śnieg, posiadający uprawnienia w zakresie projektowania oraz kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.

Usługi

Nasze usługi

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą i kontaktu z biurem.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz byciu na bieżąco ze wszystkim rozporządzeniami dotyczącymi budownictwa będziemy w stanie odpowiedzieć na każde Twoje pytanie i doradzić w kwestii przyszłej budowy.

Portfolio

Nasze realizacje

Jesteśmy bardzo dumni z naszych realizacji. Nasze portfolio wciąż się rozrasta a liczba zadowolonych klientów stale rośnie. Sprawdź sam jak wiele firma euroProjekt może zaoferować i dołącz do grona zadowolonych klientów naszej firmy.